Vážení zákazníci, stále jsme tu pro Vás. Výroba a realizace Vašich zakázek není současnou situací nijak omezena. Současně Vám garantujeme, že všichni naši řidiči a technici nepobývali v zahraničí v zasažených oblastech.

Naše studia jsou pro veřejnost uzavřená, ale provoz není jinak omezen, nadále pracujeme na Vašich projektech a jsme Vám k dispozici na obvyklých telefonních a e-mailových kontaktech.

Navíc pro Vás máme připravenou možnost on-line plánování kuchyně s jakýmkoli z našich prodejců (viz Kontakty), bez nutnosti speciálního vybavení.

Jsme připraveni řešit Vaše požadavky a přání.

vedení společnosti (16. března 2020)

MATERIÁLY

LAMINO

Lamino je základním materiálem pro výrobu moderního nábytku a ne jinak je to u vestavěných skříní. Je oblíbený také díky obrovské škále dekorů, které jsou dispozici. Pro výrobu skříní používáme značky lamin Egger, Kronospan, Kaindl a Pfleiderer. Tato lamina vynikají dlouhou životností, estetickou hodnotou a navíc jsou dostupná za příznivé ceny. Proto je používáme také při výrobě kuchyní.

SKLO a ZRCADLA

Kromě lamina máme pro vás širokou nabídku skel a zrcadel pro použití na dveřích a dalších plochách vestavěných skříní. Odstín tvrzeného skla můžete vybírat z kompletního vzorníku RAL, ale i z dalších vzorníků vzorů a barevných provedení.

RÁMY

Hliníkové rámy mohou být estetickým i funkčním doplňkem každé skříně. Vhodným použitím hliníkových profilů dosáhnete dokonalého estetického výsledku. U dveří navíc plní funkci úchytky. Profily jsou dostupné v několika barevných provedeních a jejich vzorníky jsou dostupné na naší prodejně.