slide04
slide02
slide03
previous arrow
next arrow
Shadow
Jsme česká rodinná firma Katalpa – výroba nábytku s.r.o. z Prahy. Od roku 2002 vyrábíme kuchyně a nábytek na míru střední a vyšší třídy. Záleží nám na kvalitě našich výrobků i úrovni poskytovaných služeb, a proto nabízíme veškerý nábytek značky Katalpa výhradně prostřednictvím vlastních studií. Naši prodejci jsou skuteční odborníci, kteří jsou připraveni zrealizovat Vaše představy.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně KATALPA mají moderní design a vysokou užitnou hodnotu. Prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost nábytku zajišťuje zpracování materiálu pomocí nejmodernějších výrobních technologií, použití spolehlivého posuvného dveřního kování, vnitřního výsuvného kování Blum a šatních doplňků Vibo. Díky široké nabídce materiálů a doplňků jsou skříně Katalpa vhodné pro řešení náročných i ekonomických projektů, vždy za rozumnou cenu. Naše nabídka zahrnuje široký výběr dekorů lamin renomovaných výrobců. Totožné či podobné materiály často používáme při výrobě našich kuchyní a případně i dalšího nábytku a můžeme Vám tak nabídnout sladění celého interiéru. Samozřejmostí je vypracování grafického návrhu ve 3D fotografické kvalitě. Expozici vestavěných skříní můžete navštívit v Praze 7 – Holešovicích (viz kontakty).

MATERIÁLY

LAMINO

Lamino je základním materiálem pro výrobu moderního nábytku a ne jinak je to u vestavěných skříní. Je oblíbený také díky obrovské škále dekorů, které jsou dispozici. Pro výrobu skříní používáme lamina osvědčených značek Egger, Kronospan, Kaindl a prémiové materiály Cleaf. Tato lamina vynikají dlouhou životností, estetickou hodnotou a navíc jsou dostupná za příznivé ceny. 

SKLO a ZRCADLA

Kromě lamina máme pro Vás širokou nabídku barevných skel s lesklým a matným povrchem a několika druhy zrcadel pro použití na dveřích a dalších plochách vestavěných skříní. 

Pro vyšší bezpečnost podlepujeme veškeré skleněné plochy a zrcadla speciální fólií.

 

 

ZPŮSOBY OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Nabízíme dva základní systémy kování pro posuvné dveře. Kromě běžného systému s hliníkovým rámem, používáme systém se skrytým kováním TopLine značky Hettich. Jeho předností je čistý design čelních ploch a vyšší komfort užívání.

Skříně mohou být také osazeny dveřmi s nábytkovými panty

 

KONTAKTY

Na první návštěvu u nás doporučujeme přinést hrubý nákres místnosti včetně rozměrů, ze kterých prodejce bude vycházet při vytváření prvotního návrhu. Přesné zaměření následně provede náš pracovník.

Není to nutné, ale doporučujeme Vám domluvit si schůzku předem. Tak budete mít jistotu, že se Vám prodejce bude moci naplno věnovat.

Praha 7

Osadní 869/32
170 00 Praha 7

tel.: +420 266 611 199
holesovice@kuchyne-katalpa.cz

Provozní doba:

pondělí - pátek: 9.30 - 18.30
sobota: 9.30 - 13.30

Pavel Dynžík Anna Pagáčová
Pavel Dynžík
+420 724 199 520
(česky)
Anna Pagáčová
+420 775 896 999
(česky)