slide04
slide02
slide03
previous arrow
next arrow
Shadow
Jsme česká rodinná firma Katalpa – výroba nábytku s.r.o. z Prahy. Od roku 2002 vyrábíme kuchyně a nábytek na míru střední a vyšší třídy. Záleží nám na kvalitě našich výrobků i úrovni poskytovaných služeb, a proto nabízíme veškerý nábytek značky Katalpa výhradně prostřednictvím vlastních studií. Naši prodejci jsou skuteční odborníci, kteří jsou připraveni zrealizovat Vaše představy.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně KATALPA mají moderní design a vysokou užitnou hodnotu. Prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost nábytku zajišťuje zpracování materiálu pomocí nejmodernějších výrobních technologií, použití spolehlivého posuvného dveřního kování, vnitřního výsuvného kování Blum a šatních doplňků Vibo. Díky široké nabídce materiálů a doplňků jsou skříně Katalpa vhodné pro řešení náročných i ekonomických projektů, vždy za rozumnou cenu. Naše nabídka zahrnuje široký výběr dekorů lamin renomovaných výrobců. Totožné či podobné materiály často používáme při výrobě našich kuchyní a případně i dalšího nábytku a můžeme Vám tak nabídnout sladění celého interiéru. Samozřejmostí je vypracování grafického návrhu ve 3D fotografické kvalitě. Expozici vestavěných skříní můžete navštívit v Praze 7 – Holešovicích (viz kontakty).

MATERIÁLY

LAMINO

Lamino je základním materiálem pro výrobu moderního nábytku a ne jinak je to u vestavěných skříní. Je oblíbený také díky obrovské škále dekorů, které jsou dispozici. Pro výrobu skříní používáme značky lamin Egger, Kronospan, Kaindl a Pfleiderer. Tato lamina vynikají dlouhou životností, estetickou hodnotou a navíc jsou dostupná za příznivé ceny. Proto je používáme také při výrobě kuchyní.

SKLO a ZRCADLA

Kromě lamina máme pro vás širokou nabídku skel a zrcadel pro použití na dveřích a dalších plochách vestavěných skříní. Odstín tvrzeného skla můžete vybírat z kompletního vzorníku RAL, ale i z dalších vzorníků vzorů a barevných provedení.

RÁMY

Hliníkové rámy mohou být estetickým i funkčním doplňkem každé skříně. Vhodným použitím hliníkových profilů dosáhnete dokonalého estetického výsledku. U dveří navíc plní funkci úchytky. Profily jsou dostupné v několika barevných provedeních a jejich vzorníky jsou dostupné na naší prodejně.

KONTAKTY

Na první návštěvu u nás doporučujeme přinést hrubý nákres místnosti včetně rozměrů, ze kterých prodejce bude vycházet při vytváření prvotního návrhu. Přesné zaměření následně provede náš pracovník.

Doporučujeme Vám domluvit si schůzku předem. Tak budete mít jistotu, že se Vám prodejce bude moci naplno věnovat.

Praha 7

Osadní 869/32
170 00 Praha 7

tel.: +420 266 611 199
holesovice@kuchyne-katalpa.cz

Provozní doba:

pondělí – pátek: 9.30 – 18.30
sobota: 9.30 – 13.30
Pavel Dynžík
Pavel Dynžík
specialista na vestavěné skříně
+420 724 199 520
(česky)