1
1
3
4
2
previous arrow
next arrow
Shadow
Jsme česká rodinná firma Katalpa – výroba nábytku s.r.o. z Prahy. Od roku 2002 vyrábíme kuchyně a nábytek na míru střední a vyšší třídy. Záleží nám na kvalitě našich výrobků i úrovni poskytovaných služeb, a proto nabízíme veškerý nábytek značky Katalpa výhradně prostřednictvím vlastních studií. Naši prodejci jsou skuteční odborníci, kteří jsou připraveni zrealizovat Vaše představy.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně KATALPA mají moderní design a vysokou užitnou hodnotu. Prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost nábytku zajišťuje zpracování materiálu pomocí nejmodernějších výrobních technologií, použití spolehlivého posuvného dveřního kování, vnitřního výsuvného kování Blum a šatních doplňků Vibo. Díky široké nabídce materiálů a doplňků jsou skříně Katalpa vhodné pro řešení náročných i ekonomických projektů, vždy za rozumnou cenu. Naše nabídka zahrnuje široký výběr dekorů lamin renomovaných výrobců. Totožné či podobné materiály často používáme při výrobě našich kuchyní a případně i dalšího nábytku a můžeme Vám tak nabídnout sladění celého interiéru. Samozřejmostí je vypracování grafického návrhu ve 3D fotografické kvalitě. Expozici vestavěných skříní můžete navštívit v Praze 7 – Holešovicích (viz kontakty).

MATERIÁLY

LAMINO

Lamino je základním materiálem pro výrobu moderního nábytku a ne jinak je to u vestavěných skříní. Je oblíbený také díky obrovské škále dekorů, které jsou dispozici. Pro výrobu skříní používáme lamina osvědčených značek Egger, Kronospan, Kaindl a prémiové materiály Cleaf. Tato lamina vynikají dlouhou životností, estetickou hodnotou a navíc jsou dostupná za příznivé ceny.

SKLO a ZRCADLA

Kromě lamina máme pro Vás širokou nabídku barevných skel s lesklým a matným povrchem a několika druhy zrcadel pro použití na dveřích a dalších plochách vestavěných skříní. Pro vyšší bezpečnost podlepujeme veškeré skleněné plochy a zrcadla speciální fólií.

ZPŮSOBY OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Nabízíme dva základní systémy kování pro posuvné dveře. Kromě běžného systému s hliníkovým rámem, používáme systém se skrytým kováním TopLine značky Hettich. Jeho předností je čistý design čelních ploch a vyšší komfort užívání. Skříně mohou být také osazeny dveřmi s nábytkovými panty.